top of page

Choose your pricing plan

  • 1hr per week Learning Lab

    160$
    Every month
    In person lessons for the curriculum of you choice.
     
  • 2 hr per week Learning Lab

    269$
    Every month
    In person lessons for the curriculum of you choice.
     
  • 2 hr per week siblings rate

    468$
    Every month
    In person lessons for the curriculum of you choice.
     
bottom of page